WSOP 2018 – Her er programoppsettet

      Kommentarer er skrudd av for WSOP 2018 – Her er programoppsettet
Arrangørene av Grebbestad satt på fri fot

Arrangørene av Grebbestad satt på fri fot

En artikkel fra Pokerlistings - Norge

En artikkel fra Pokerlistings – Norge

En nordmann til er videre i Slaget om Norden

Men han bor i Sverige og har ei dansk frue.

WSOP 2018

Årets utgave av World Series of Poker slår alle tidligere rekorder når det kommer til antall turneringer. I 2017 var det totalt 46 turneringer og i år er det 55. Det som kanskje er mest spennende i år er en $5.000 Heads Up turnering som de har valgt å kalle VM.

H.O.R.S.E virker å være i støtet, det blir hele tre turneringer med dette i år. Main Event starter 6.juli og varer helt frem til 17.juli.

Date  Day Time Event # 2018  Buy-In 
June 1, 2018 Friday 12 noon 1 World Championship Mixed Hold’em  (Limit/No-Limit) (3 Day event)  $  5,000.00
June 1, 2018 Friday 5 PM 2 Casino Employees No-Limit Hold’em (2 day event)  $     500.00
June 2, 2018 Saturday 12 noon 3 No-Limit Hold’em (3 day event)    $  1,500.00
June 3, 2018 Sunday 12 noon 4 Pot Limit Hold’em (3 day event)  $  1,500.00
June 3, 2018 Sunday 5 PM 5 Omaha/Seven Card Stud Hi-Low-8 or Better (3 day event)  $  2,500.00
June 4, 2018 Monday 12 noon 6 Limit Hold’em (3 day event)  $  1,500.00
June 4, 2018 Monday 5 PM 7 Pot Limit Omaha W/Rebuys (2 day event)  $  5,000.00
June 5, 2018 Tuesday 12 noon 8 No-Limit Hold’em w/Re-Buys (3 day event)  $  1,000.00
June 5, 2018 Tuesday 5 PM 9 Omaha Hi-Low Split-8 or Better (3 day event)  $  1,500.00
June 6, 2018 Wednesday 12 noon 10 No-Limit Hold’em (3 day event)  $  2,000.00
June 6, 2018 Wednesday 5 PM 11  World Championship Seven Card Stud (3 day event)  $  5,000.00
June 7, 2018 Thursday 12 noon 12  No-Limit Hold’em / Six Handed (3 day event)  $  1,500.00
June 8, 2018 Friday 12 noon 13 World Championship Pot Limit Hold’em (3 day event)  $  5,000.00
June 8, 2018 Friday 5 PM 14 Seven Card Stud (2day event)  $  1,500.00
June 9, 2018 Saturday 12 noon 15 No-Limit Hold’em (3 day event)    $  1,500.00
June 9, 2018 Saturday 5 PM 16  H.O.R.S.E. (3 day event)   $  2,500.00
June 10, 2018 Sunday 12 noon 17 World Championship Ladies Event No-Limit Hold’em (3 day event)   $  1,000.00
June 10, 2018 Sunday 5 PM 18 World Championship Limit Hold’em (3 day event)  $  5,000.00
June 11, 2018 Monday 12 noon 19 No-Limit Hold’em (3 day event)    $  2,500.00
June 11, 2018 Monday 5 PM 20 Seven Card Stud Hi-low-8 or Better (3 day event)  $  2,000.00
June 12, 2018 Tuesday 12 noon 21 No-Limit Hold’em Shootout (2 day event)  $  1,500.00
June 13, 2018 Wednesday 12 noon 22 No-Limit Hold’em (3 day event)  $  5,000.00
June 14, 2018 Thursday 12 noon 23 Pot Limit Omaha (2 day event)  $  1,500.00
June 14, 2018 Thursday 5 PM 24 World Championship Seven Card Stud Hi-Low Split-8 or Better (3 day event)  $  3,000.00
June 15, 2018 Friday 12 noon 25 No-Limit Hold’em (3 day event)  $  2,000.00
June 15, 2018 Friday 5 PM 26  H.O.R.S.E. (3 day event)   $  5,000.00
June 16, 2018 Saturday 12 noon 27 No-Limit Hold’em (3 day event)  $  1,500.00
June 17, 2018 Sunday 12 noon 28 No-Limit Hold’em (3 day event)  $  3,000.00
June 17, 2018 Sunday 5 PM 29 Seven Card Razz (2 day event)  $  1,500.00
June 18, 2018 Monday 12 noon 30 No-Limit Hold’em / Six Handed  (3 day event)  $  2,500.00
June 19, 2018 Tuesday 12 noon 31 World Championship Heads Up No-Limit Hold’em (3 day event)  $  5,000.00
June 19, 2018 Tuesday 5 PM 32 Seven Card Stud (2 day event)  $  2,000.00
June 20, 2018 Wednesday 12 noon 33 Pot Limit Omaha W/Re-Buys (2 day event)  $  1,500.00
June 20, 2018 Wednesday 5 PM 34 Limit Hold’em (3 day event)  $  3,000.00
June 21, 2018 Thursday 12 noon 35 No-Limit Hold’em (3 day event)  $  1,500.00
June 21, 2018 Thursday 5 PM 36 World Championship Omaha Hi-Low Split-8 or Better (3 day event)  $  5,000.00
June 22, 2018 Friday 12 noon 37 Pot Limit Hold’em (3 day event)  $  2,000.00
June 23, 2018 Saturday 12 noon 38 No-Limit Hold’em (3 day event)  $  1,500.00
June 24, 2018 Sunday 12 noon 39  World Championship H.O.R.S.E. (5 day event)   $50,000.00
June 24, 2018 Sunday 5 PM 40  Mixed Hold’em  (limit/no-limit) (3 Day event)  $  1,500.00
June 25, 2018 Monday 12 noon 41  World Championship Seniors No-Limit Hold’em (3 day event)                   $  1,000.00
June 25, 2018 Monday 5 PM 42 Pot-Limit Omaha Hi-low Split-8 or Better (2 day event)  $  1,500.00
June 26, 2018 Tuesday 12 noon 43 Limit Hold’em (3 day event)  $  2,000.00
June 27, 2018 Wednesday 12 noon 44 Omaha Hi-Low Split (2 day event)  $  2,000.00
June 28, 2018 Thursday 12 noon 45 No-Limit Hold’em / Six Handed  (3 day event)  $  5,000.00
June 28, 2018 Thursday 5 PM 46 Seven Card Stud Hi-Low-8 or Better (3 day event)  $  1,000.00
June 29, 2018 Friday 12 noon 47 No-Limit Hold’em (3 day event)  $  2,000.00
June 29, 2018 Friday 5 PM 48 2-7 Triple Draw Lowball (Limit) W/Rebuys (2 day event)  $  1,000.00
June 30, 2018 Saturday 12 noon 49 No-Limit Hold’em (3 day event)  $  1,500.00
July 1, 2018 Sunday 12 noon 50 World Championship Pot-Limit Omaha (2 day event)  $10,000.00
July 1, 2018 Sunday 5 PM 51  S.H.O.E (2 day event)   $  1,000.00
July 2, 2018 Monday 12 noon 52 No-Limit Hold’em w/Re-Buys (3 day event)  $  1,000.00
July 3, 2018 Tuesday 12 noon 53 Limit Hold’em Shootout (2 day event)  $  1,500.00
July 4, 2018 Wednesday     Satellite Day  
July 4, 2018 Wednesday 12 noon 54 World Championship No-Limit 2-7 Draw Lowball w/Re-Buys (2 day event)  $  5,000.00
July 5, 2018 Thursday     Satellite Day/Media Event  
Date  Day Time Event # 2018  Buy-In 
July 6, 2018 Friday 12 noon 55 World Championship No-Limit Texas Hold’em Day 1A   3000  $10,000.00
July 7, 2018 Saturday 12 noon   Day 1B  3000  
July 8, 2018 Sunday 12 noon   Day 1C  3000  
July 9, 2018 Monday     OFF    
July 10, 2018 Tuesday 12 noon   Day 2  
July 11, 2018 Wednesday 12 noon   Day 3  
July 12, 2018 Thursday 12 noon   Day 4  
July 13, 2018 Friday 12 noon   Day 5  
July 14, 2018 Saturday 12 noon   Day 6  
July 15, 2018 Sunday 12 noon   Day 7  
July 16, 2018 Monday     OFF    
July 17, 2018 Tuesday 12 noon   Final Table